قوانین و مقررات

نیکونام یک آژانس بازاریابی اینترنتی محسوب می‌شود که مجموعۀ گسترده‌ای از خدمات بازاریابی و تبلیغات الکترونیک را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. نیکونام با هدف بهبود شرایط تبلیغات اینترنتی ، قدم به این راه گذاشته است و قوانین خود را با توجه به این مقصود، تعریف کرده است.

مقررات عمومی

تمامی فعالیت‌های وب ‌سایت نیکونام، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب ‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.

وب ‌سایت نیکونام اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد.

تعهدات نیکونام

وب ‌سایت نیکونام متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم ‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.

وب‌ سایت نیکونام ، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.

وب‌سایت نیکونام ، هیچ‌ گونه مسئولیتی در قبال محتویات تبلیغات و بازاریابی کاربران خود به عهده ندارد و هیچ‌ گونه تعهدی نسبت به درستی آنچه گفته می‌شود، نخواهد داشت. با این حال، پیشنهاد ما این است که همیشه شفافیت و درستی را مبنای کار خود قرار دهید.

طبیعی است که وب ‌سایت نیکونام ، هیچ کنترل و متعقباً تعهدی در مقابل قطعی احتمالی یا بروز سایر مشکلات ناگهانی را در سامانه خود ندارد و در این گونه موارد، شکیبایی شما می‌تواند کمک بزرگی به رفع مشکل در سریع‌ ترین حالت ممکن کند.

پشتیبانی وب ‌سایت نیکونام ، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با این حال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.

تعهدات کاربران

فعالیت کاربران نیکونام باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه  ‌‎ فعالیت مشکوکی، وب سایت نیکونام حق دارد نسبت به قطع همکاری با کاربر، تصمیم‌گیری کند. در صورتی که در چنین شرایطی، مبلغی از کاربر دریافت شده و مقداری از آن، مصرف شده باشد، مبلغ باقی‌ مانده محاسبه و به کاربر .بازگشت داده می‌شود

تبلیغات و بازاریابی کاربر، نباید منجر به ایجاد مزاحمت برای کاربران شود و ترجیحاً به نحوی باشد که حیطه کاری و محصولات / خدمات کاربر را، با شفافیت برای مخاطبان مشخص کند.

هویت و اطلاعات تماس کاربر باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

موارد ممنوع

تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران به روش‌های مختلف

فعالیت‌هایی که موجب ضرر و زیان سایرین می‌شود

بر هم زدن نظم و رعایت نکردن اخلاق

مصادیق مجرمانه طبق قانون مجازات اسلامی، جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران

هر گونه فعالیت در جهت نفوذ به پایگاه داده نیکونام

محتوایی که مستقیم یا غیر مستقیم ، نسبت به یک نژاد، قوم، مذهب، ملیّت یا جنسیتی تبعیض قائل شود.

مطالبی با ادعای علمی، بدون ارائه منابع موثق

مطالب غیر قابل اثبات و گمراه‌ کننده

مالکیت فکری

کلیه محتویات وب ‌سایت نیکونام ، متعلق به شرکت نیکونام رآتا بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری داخلی و همینطور بین‌المللی می‌باشد. لذا حق پیگرد در هنگام مشاهده هر گونه استفاده از آنها برای مقاصد تجاری و غیر تجاری، بدون دریافت اجازه کتبی، برای شرکت نیکونام رآتا محفوظ است.

استرداد وجه

در صورتی که به هر دلیلی، وب ‌سایت نیکونام قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.

اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو همکاری بگیرد، وب‌ سایت نیکونام فقط در صورتی که فعالیت آغاز نشده باشد، موظف به بازگشت وجه است و در صورتی که کار آغاز شده باشد، تصمیم‌ گیری در زمینه بازگشت وجه، کاملاً به عهده این وب ‌سایت است و هیچ‌ گونه تعهدی در این زمینه وجود ندارد.

حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهد نامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

بروز حوادث احتمالی

در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان وب‌ سایت نیکونام یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش ‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و … می‌شوند.

مکاتبات

تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.