دلایل عدم موفقیت در Google Ads

اگر در تبلیغات Google ناموفق بودید ، تسلیم نشوید. دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود تبلیغات Google شما تحت تأثیر قرار نگیرد. بگذارید برخی از آنها را مرور کنیم:
۱- شرایط کلمات کلیدی
شما باید هنگام استفاده از کلمات کلیدی خود آن را محک بزنید ، به همین دلیل تست و افزایش سرعت باید جزئی از استراتژی شما باشد. اگر کلمات کلیدی شما بسیار گسترده باشد ، Google تبلیغ شما را در معرض مخاطب اشتباه قرار می دهد و این یعنی کلیک کمتر و هزینه تبلیغ بیشتر.
استراتژی ها را بررسی کنید (یعنی کدام کلمات کلیدی باعث ایجاد کلیک می شوند) و آنها را تنظیم کنید تا به بهترین شکل تبلیغات شما با مخاطبان مورد نظر خود مطابقت داشته باشد. به احتمال زیاد اولین بار این ترکیب را دریافت نخواهید کرد ، اما باید تا زمان انجام این کار ، کلمات کلیدی را اضافه کنید ، تا به بهترین کلمات کلیدی در کسب و کار خود دست یابید.
۲- تبلیغات بی ربط
  اگر تبلیغ شما با هدف جستجوگر مطابقت ندارد ، وب سایت شما به اندازه کافی کلیک نمی شود تا هزینه تبلیغ خود را توجیه کنید. عنوان تبلیغ شما باید با کلمات کلیدی مورد نظر خود مطابقت داشته باشد و این راه حلی برای بازاریابی است ، باید هر چیز دیگری را که جستجوگر جستجو می کند ، آنالیز کنید. این ترکیبی است که نتایج مورد نظر شما را به دست می آورد. و ممکن است شما فقط چند قدم از آن دور باشید.
شما می توانید چندین تبلیغات را در هر کمپین ایجاد کنید – از این ویژگی برای بهترین تبلیغات کلیکی استفاده کنید.
۳- امتیاز کیفیت
  امتیاز کیفیت شما (QS) نحوه تعیین رتبه تبلیغات شما است. هرچه رتبه شما بالاتر باشد ، تبلیغات شما بهتر می شود. اگر نمره کیفیت شما پایین است ، در تبلیغات خود کمتر چشم هایی دارید و احتمال تبدیل آن نیز کمتر است. Google امتیاز کیفیت شما را به شما می گوید ، اما بهبود آن به شما بستگی دارد.
۴- صفحه فرود ضعیف
تلاشهای شما نباید با تبلیغات شما متوقف شود – تجربه کاربر پس از یک کلیک هم به همان اندازه مهم است. کاربر پس از کلیک روی تبلیغ شما چه می بیند؟ آیا صفحه فرود شما برای تبدیل بهینه شده است ، یعنی از همان کلمات کلیدی استفاده می کند؟ آیا این صفحه مشکل کاربر را حل می کند یا به سوال آنها پاسخ می دهد؟ کاربر شما باید یک انتقال یکپارچه از طریق تبلیغ را تجربه کند.

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *